Czym się zajmujemy

Dzięki ambicji i konsekwencji w działaniu TBM Software dynamicznie wkroczył na rynek Audio Video i wyrósł na zaufanego dostawcę usług instalacyjnych systemów dystrybucji obrazu i dźwięku.
Projektujemy, instalujemy i programujemy systemy których komponentami jest projekcja video,nagłośnienie, oświetlenie pomieszczeń, sieci logiczne i zasilające, moduły klimatyzacji i wiele innych nowoczesnych elementów dla kompleksowo wyposażanych sal konferencyjnych i audytoriów.
Opieramy się na kadrze z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży.

Każda instalacja jest inna od pozostałych. Jesteśmy przygotowani wspomagać klienta już w fazie projektowo-koncepcyjnej, a potem konsekwentnie realizować uzgodnione założenia. Zawsze jednak jesteśmy gotowi na modyfikację planu i jego elastyczną realizację.

Nasze kompleksowe realizacje obejmują również prace budowlane, takie jak konstrukcje sceniczne i adaptacje pomieszczeń (przebudowa) pod instalacje AV.
Nieodzownym elementem nowoczesnych sal konferencyjnych jest centralne sterowanie ich systemami. Najczęściej są to systemy nagłośnienia, projekcji obrazu, konferencyjny, oświetlenia, klimatyzacji, etc. W tym zakresie korzystamy z renomowanych rozwiązań m.in. takich firm jak AMX, Crestron, RTI.

Zapraszamy do współpracy !